BİZ KİMİZ

Hakkımızda

Sağlıklı Bireyler, Sağlıklı Aileler, Sağlıklı Nesiller


Yaşam Aile Danışma Merkezi‘ni oluştururken; bilimsel yöntemler, etik değerler ve çözüm odaklı uygulamaları kullanarak, “Sağlıklı Bireyler, Sağlıklı Aileler, Sağlıklı Nesiller” ilkesi ile yola çıktık.

15 yıldır sunduğumuz çözüm odaklı uygulamalar, sizlerden aldığımız geri dönüşler Yaşam Aile Danışma Merkezi‘ni bugünkü güven veren, uyumlu ve gizlilik prensiplerine temelden bağlı güçlü yapısına ulaştırdı.

Merkezimiz 2017 senesi itibari ile gerek hizmet verdiği yer gerek ise uzman kadrosu ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın onayından geçmiş olup Ankara daki sayılı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı onaylı merkezlerden biridir.

Bugün, Feyza İMREN‘in bundan 15 yıl önce “Yaşam Aile Danışma ve Eğitim Merkezi” ni kurarken hedeflediği üç ayrı dalda (Danışmanlık, Koçluk, Eğitim) tek elden hizmet verebilmenin haklı mutluluğunu yaşamaktayız.

“Bir işi sevdiğimiz zaman o alanda kendimizi geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırız.” Bu nedenle işimizi severek yapıyoruz. Daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz, alanımızda ki yenilikleri takip etmeye ve bunları faydalı şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.


Deneyimlerimizi ve bilgilerimizi paylaşmak ve sorunlara birlikte çözüm yolları üretmek üzere tüm bireyleri merkezimize bekliyoruz.

Sevimli Kız